Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Od razu bezpieczniej

Na zaproszenie p. Iwony Zawadzkiej, która jest odpowiedzialna za realizację innowacji pedagogicznej „Jestem zdrowy, jestem bezpieczny”  naszą placówkę odwiedziło dwóch funkcjonariuszy Policji.

Pani Agnieszka Szołdra rozmawiała z najmłodszymi o zagrożeniach czyhających w najbliższym otoczeniu, w domu, w szkole czy na ulicy. Przestrzegała także dzieci przed złym wpływem gier komputerowych, szkodliwością i zagrożeniami wynikającymi z nadużywania telefonów komórkowych oraz korzystania z innych gier i aplikacji na urządzeniach mobilnych. Dzieci żywo reagowały na podejmowane tematy, zadając wiele ciekawych pytań , zarówno pani Agnieszce,  jak i panu dzielnicowemu. Dzięki takim spotkaniom nie tylko dzieci, ale i nauczyciele i rodzice mogą poczuć się trochę bezpieczniej.Dziękujemy funkcjonariuszom za poświęcony czas i przeprowadzenie pogadanek i już jesteśmy umówieni na kolejne spotkanie w nieco innej formie.