Spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską

22 października odbył się
cykl spotkań edukacyjno - profilaktycznych
z Sędzią Anną Marią Wesołowską.

Podczas wykładu poruszane były sprawy związane z przestępcząścią nieletnich i odpowiedzialnością prawną za czyny karalne. Pani Sędzia w bardzo ciekawy sposób opowiadała o swoich doświadczeniach zawodowych, rozmawiała z uczniami o nowych zagrożeniach. Pani Anna Maria Wesołowska, na podstawie doświadczeń z pracy zawodowej, przedstawiała konsekwencje łamania prawa przez młodych ludzi. Uczniowie uzyskali informacje o pracy sędziego, o wymaganiach do tego zawodu.
Spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską to była ciekawa i interesująca lekcja, miejmy nadzieję, że skłoni  nie jedną osobę do przemyślenia swojego zachowania i do zmiany na lepsze, a może pozwoli dostrzec problemy kogoś z najbliższego otoczenia.